free site builder

Ferie 2019 Z CERAMIKĄ

Zapraszam dzieci w wieku 6-12 lat na FERIE z ceramiką.
Zajęcia przeznaczona są dla wszystkich chętnych dzieci w wieku 6-12 lat , bez względu na poziom umiejętności i wcześniejszych doświadczeń w lepieniu z gliny.

Warsztaty odbywać się będą od poniedziałku do piątku. Nie tworzą cyklu zamkniętego, można zapisać się na pojedyncze zajęcia w dowolnym dniu ferii( poniedziałek -piątek)

Wspólnie Odkryjemy nową pasję, ciekawie spędzimy czas. Będziemy pracować różnymi technikami: wałeczki, glina agatowa, wylepianie miseczek, odbijanie wzorów, szablony, zdobienie angobami i szkliwami, zdobienie ceramiki użytkowej itd.

Spotykać będziemy się w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek:
godzina 11.00 -12.30


Zajęcia trwać będą 90 min; koszt pojedynczego spotkania 35 zł. Rodzic wyłącznie pomagający swojemu dziecku (lepiący lub szkliwiący) 30 zł. Rodzic pozostający na warsztatach, lepiący lub szkliwiący własną pracę 50zł.
Zajęcia odbywają się w małych grupach 6-8 osobowych łącznie (wliczając pomagających opiekunów, jeśli pozostają na warsztatach).
Pracownia KERMEET zapewni wszystkie potrzebne materiały, a Uczestnicy artystycznych ferii otrzymają wykonane przez siebie prace, ale nie od razu. Prace muszą być suszone i dwukrotnie wypalane.
Uwaga ważne !!!!!!
Pracownia poinformuje uczestników warsztatów o odbiorze prac ceramicznych, gdyż prace wymagają suszenia i dwukrotnego wypału( na biskwit i na ostro po poszkliwieniu prac)!!!!!!

Zapraszam dzieci do pracowni KERMEET
   
ZAPISY : 502-403-884